Assist business and
companies in expanding and innovating

Empower businesses and companies with sound advice
Schedules maintenance or emergency services, we'll get the job done correctly, efficiently, and on-time.
We can promptly provide creative solutions to solving any kind of your financial & business issues.
With the strong contacts with experts & professionals in the field, our services are the best.

Extremely intelligent & challenging projects.

Financial Budget Consulting
To be able to directly compete with low-cost players may require a separate brand to compete head-to-head for profitable customers and refundable loans.
Global Business Agency
Our business services team helps clients create a competitive advantage by delivering exceptional service to end customers and attractive ROI to shareholders.
Product Consumption Analyses
Bain's consumer products consultants combine deep industry expertise with experience in all major regions and functional areas.
Finance & Risk Management
We work with leading institutions in the banking and insurance sectors in all major areas, including: retail banking, private banking, and wealth management.
Goods Transportation
Goods transportation security, including rail, light rail, buses, and passenger ferries, is the responsibility of the state or territory government in which the service is located.

Feedback from clients

Listen to what our clients say about our service quality.

Evli bir erkeğin en büyük sorunlarından birisi eşi evdeyken oyun oynamak. Hele hele oyun içerisinde bağırdığında eşine sesin gidiyorsa sinir sayısı 2 kat artıyor. Bu yüzden odamı ses bariyerlerinle kapattıktan sonra evlilik sürecimize +10 yıl daha eklendi sanırım.

Murat TATOĞLU
Murat TATOĞLU

“Vermiş olduğum siparişler hızlı şekilde kargolandı ve kargolamada çok özenliydi. Teşekkürler palikaryapı ses akustiği söz konusu olunca gireceğim ilk sitesiniz..”

Kaan TÜRKAY
Kaan TÜRKAY

Yeni başlayan bir youtuber olarak odam için piramit sünger ihtiyacım vardı. Ne kadar almam konusunda çok kararsızdım ancak edindiğim bilgilerle tam istediğim gibi çok güzel bir ses kalitesi alıyorum. Şahanesinizzzzzzzzzzzzzzzzzzz.

Ayşe Sevgi DENGE
Ayşe Sevgi DENGE

Aldığımız en uygun teklif neticesinde palikaryapı ile çalışmaya karar verdim. Ne yalan söyleyeyim beklediğim hizmetden çok daha yüksek memnuniyet ile karşılaştık . Başarılarınızın devamını dilerim.

Ali Mete ÖZKOY
Ali Mete ÖZKOY

Evimizde küçük bir eğlence odamız mevcut , yüksek ses çıktığı için komşumuzdan bir kaç sefer uyarı almıştım.  Araştırdım ve Ses bariyeri siparişi verdim , iyi kide vermişim.  Süngerin bu kadar fazla sesi kesebileceğini düşünmüyordum ama sonuç mükemmel.

Tülay KIZILCI
Tülay KIZILCI

Make a Request Now.

We'll inspire and assist you.

Success Stories

Read the stories about challenges and chances behind our success

United States

148 Commercity Isola Road, M1 R43 NY, USA

United Kingdom

148 Commercity Isola Road, M1 R43 NY, USA

Sales Office

148 Commercity Isola Road, M1 R43 NY, USA

London Office

148 Commercity Isola Road, M1 R43 NY, USA