Namık Kemal Mahallesi Kirişhane Caddesi 30/A Ümraniye / İSTANBUL
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

     Kalite, Özveri ve Güven

Palikar Pazarlama ve Ticaret, tüm bunları ve çok daha fazlasını kullanıcılarla buluşturma hedefiyle nitelikli bir çalışma zemini üzerine kuruldu.
Faaliyetine İstanbul Ümraniye lokasyonunda başlayan firma ses izolasyonunun
yanı sıra ısı, su ve yangın izolasyonu alanlarında da profesyonel hizmet sağladı. Çalışmalarında geçmişin köklü tecrübelerini çağın modern dinamikleriyle harmanlayan Palikar Pazarlama ve Ticaret, müşteri memnuniyetini ve özverili hizmet anlayışını esas aldı. İdeal ürün gruplarını doğru alanlarla buluşturan Palikar Pazarlama ve Ticaret, ilkeli çalışma prensibi ve nitelikli ürün seçenekleriyle fark yaratmaktadır.

Ses, ısı, su ve yangın izolasyonu alanında etkin ürünler sunan firma; rotasını daima müşteri memnuniyetine göre belirlemektedir.

Palikar’ın geniş ürün yelpazesinde akustik süngerler, bariyer/bariyerli süngerler, izole halı,
kauçuk kaplamalar, basotech ve renkli süngerler, bondex, bantlar ve daha pek çok seçenek yer almaktadır.

 

   Yenilikçi, Başarılı ve Çözüm Odaklı…

Palikar Pazarlama ve Ticaret, 2015 yılından bu yana geliştirdiği başarılı sistemlerle müşterilerinin beklentilerini en etkin

biçimde karşılamaktadır. Yalnızca ürün seçiminde değil, izolasyon ve akustik konusunda da danışmanlık ve uygulama ihtiyacına güvenle yanıt vermektedir. Müşterilerin beklentileri doğrultusunda geliştirilen optimal çözümlerle, kullanıcıların talepleri karşılanmaktadır.Sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinen Palikar Pazarlama ve Ticaret, ürün satışının yanı sıra uygulama alanında geliştirdiği hizmetlerle de kurumsal bir boyut kazanmaktadır. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunan Palikar, alanında uzman kadrosu ve profesyonel çalışma prensibiyle alanının lider ismi olarak çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

Yaşam Alanlarınıza Değer Katmak İçin…

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: